| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Eu de ceva timp am o problema cu trove acest joc, acest joc "merge" (nu stiu daca chiar merge) in fundal cel putin asa sice steamul care zice ca statusul jocului este "rulare"(ruleaza) si nu am nici o iconita sa pot deschide jocul.

Cum pot sa fixez asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ButWhole a răspuns:

Buna.
CTRL+ALT+DELETE>task manager>apesi T de la Trove, si il inchizi cu ajutoru butonului end task sau DELETE sper ca te-am ajutat.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru ButWhole):

A trebuit de fapt sa end task la gyps crash hadeler der tot iti multumesc