| BlackRos3_7601 a întrebat:

Eu in metin2 pv am avut niste prieteni si ei azi aveam magii G si maine P. dar nici unu nu vroia sa 'mi spuna secretu ...imi spuneau doar ca nu folosesc piatra spiritului si alte carti...cine imi poate spune,, SECRETUL"? FUNDITAAA

Răspuns Câştigător
| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Sal
Ei foloseau cartea maiestrului care cade in v3
Sper ca te-am ajutat! FUNDAbig grin

2 răspunsuri:
| PredaAndrei a răspuns:

Exista o carte,, cartea maiestrului '' care cade in v3 acea carte iti trece magiile de la G LA P. Sperc ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci m punand puncte in magii. Faci G citind carti.Aceste carti folosesc experienta. Faci P luand pietre ale spiritului. Scri intr-o casuta dupa ce dai click dreapta pe ele un cuvant si apoi poate esua sau nu. Si-ti va scadea si gradul, deci iti tb si boaba zen. Si apropo ca sa citesti de mai multe ori iti tb niste pergamente.