| Kosmin19 a întrebat:

Eu joc Pokemon Black pe generatorul no$gba si intru in joc ma joc ce ma joc iar cand vreau sa salvez, salvez imi spune ca am salvat dar cand ies din joc... si vreau sa intru iar... imi da de la inceput jocul. aveti vreo idee de ce imi spune ca am salvat iar dupa aceea ma dar iar de la capat? Majoritatea din voi cred ca stiti va rog eu mult sa ma ajutati cu problema asta am incercat toate metodele si din cate vad nu prea mai stiu ce sa mai fac. Multumesc

3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Eu folosesc VisualBoyAdvance-1.8.0-beta3 ca sa joc Pokemon Gold si merge parfum, suporta si joypad
Recomandarea mea ar fi sa schimbi emulatorul.

| Kosmin19 explică (pentru 4ndr33y):

Ai putea sa-mi dai idul tau si sa vorbim mai multe acolo?

| 4ndr33y a răspuns (pentru Kosmin19):

Trimite-mi tu un mesaj privat cu al tau.