| AndreiTrifan a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu un joc! Jocul e for honor, acesta cand vreau sa intru in el este loading infinit si ecran negru! Aveti idee cum se rezolva problema asta? Va rog sa ma ajutați!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca jocul e descarcat atunci e posibil sa fie de la crack sau de la pc (e slab) daca e cumparat atunci atunci sigur ai pc slab si nu va merge niciodata!

| AndreiTrifan explică (pentru lpavel):

Nu e asta, am gtx 1060 de 6 gb si i5 7400. Faza este ca in joc am facut 80 de ore, mergea foarte bine m-am jucat mult timp pe el, dar intr o zi cand sa intru pe el era doar loading infinit si apărea imagina neagră! Mulțumesc oricum ca mi ai raspuns!

| JohnRR a răspuns:

1. Încerca sa verifici Windows cu cmd ca administrator sfc/ verifyonly sau sfc/ scannow
2. Verifica direct x
3. Scanează cu Adwarecleaner free poate are gargauni.