| RaulRaul17 a întrebat:

Eu vreau sa intru pe Google Chrome, dar daca apasam nu stiu ctrl si inca ceva parca imi aparea slide nou, unde pe orice intram nu se salva in history.imi poate spune cineva cum?happy

1 răspuns:
| CoryLovee a răspuns:

Dacă apeşi ctrl+shift+N iţi apare o nouă fereastra incognito. Paginile pe care le afişaţi în această fereastră nu vor apărea în istoricul browserului dvs. sau în istoricul căutărilor şi nu vor lăsa alte urme, cum ar fi cookie-uri, pe computerul dvs., după ce închideţi toate ferestrele incognito deschise. Toate fişierele pe care le descărcaţi şi toate marcajele pe care le creaţi vor fi totuşi păstrate. Funda? happy