| Nova21 a întrebat:

Exista ceva program care face ca jocurile sa nu mearga sacadate?(Euro truck Simulator 2)Am Assassnin's Creed 3 si merge pe high grafica si nu merge sacadat.

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Da exista 2 programe de acest gen.
1.GameGain
2.GameBooster
Daca nu stii sa le folosesti sau nu stii de unde sa le downloadezi, uita-te pe YouTube sunt foarte multe tutoriale acolo.
Funda?

| Nova21 explică (pentru FlooPp):

Nu au mers nici unul dintre ele crying

| FlooPp a răspuns (pentru Nova21):

Te asigur ca merg, desigur nu pot face mare lucru, nu iti pot face jocul sa ruleze la perfectie.Dar iti cresc performantele de joc cu circa 5 cadre pe secunde amandoua.
Bafta!

| Nova21 explică (pentru FlooPp):

Au facut si ele ceva lucru dar am umblat la setari personalizate si l-am facut sa mearga