| IonelLiviu a întrebat:

Exista creatori sau ajutori de creare server metin2? Sunt dispus sa platesc pentru cineva care ar putea sa imi creeze un server metin iar apoi eu sa am acces la el... sau cineva care ar putea sa imi spuna de unde sa descarc un client sa il pot crea.

1 răspuns:
| Twatwaffle a răspuns:

Https://just4metin.ro/ghiduri-tutoriale/
Aici găsești versiuni de client de descărcat, cât și tutoriale. E un forum extrem de activ, dacă faci o postare aproape sigur primești ajutor în legătură cu ce ai nevoie. Spor la treabă, dacă ai te gând să te implici!winking