| anonim_4396 a întrebat:

Exista cumva vreun program care sa modifice apasarile tastelor?
Nu stiu cum sa explic... de exemplu atunci cand apesi pe litera D sa apara J sau ma rog, una la alegere. Am nevoie pentru un joc.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Intra in setarile jocului sa schimbi tastele. Daca nu merge asa, incearca poate gasesti unde e instalat jocul, un config, sa le schimbi de-acolo. Daca nici asa nu merge, poti sa-ti schimbi tastatura in alta limba (nu stiu sigur daca o sa mearga, dar e o varianta), astfel cand apezi pe q sa-ti apara a sau ceva de genul.