| Bamboccea a întrebat:

Exista hack pentru. 4story ro? Daca da dati-mi link-ul si spuneti-mi cum functioneaza! funda happy

2 răspunsuri:
| traceurpkvictor a răspuns:

Depinde... De exemplu pentru 4Story Rise of Gor nu s-a facut inca si daca te uiti mai atent cand intri in joc porneste detectorul ala anti-hack asa ca e mai greu sa joci la asta cu hack dar eu iti recomand sa joci 4Story EG. il poti lua de pe http://eterniagames.com. Iti recomand sa cauti mi atent pe 4Story EG 1.5 sau versiuni mai vechi

| Smoke_DStay_1999 a răspuns:

Am eu un hack pentru 4story versiunea noua si merge si pe patch-ul 4.0 da-mi add la soryn_fotbalistu_2010 si vorbim