| kttekk a întrebat:

Exista hack 4story champion of iberia? Daca da imi dati si mie un link sau puteti sa ma adaugati in lista de mess.

11 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Exista dar eu nu stiu... dar exista ca am avut si eu

| kttekk explică:

Dau funda!

| kttekk explică:

Id meu: seby. white si va rog puneti linkuri de download care sa nu ceara bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar daca sti posteaza unul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numi spuneti un hak 4story 2011 care sa nu coste bani va rog sau sa-mi dati adresa voastra de email si mi-l dati va rog

| quantum25 a răspuns:

Iti dau eu unu care merge acum pe 4story.ro... da add zmeii_nok1a si vb acolo

| LiviuRo93 a răspuns:

Pai te da de la lv 80 nu?

| Rebeca_5985 a răspuns:

Stiu eu un hak asta-i adresa mia de mes rebe_andra_01 si til dau

| hacker_5197 a răspuns:

Waaaaaaalaughing) Stiti cine is eu is zaharina15 sau 16 cum eralaughing) EEE acum sa publikat alt ceva Va zic niste nume pe care cred ca leasi vazut la moray pume... primul nume CheatHeack, CheatHeackHeack xXFronzxX DulcurileLuMata SujiPulealaughing) ati vazut ca atakam mai multi de odata add ilie_ady2000@yahoo.com pentru comanda de hackwinking pe itm +11 in sus max 2 itm 900 arg +500 =1g400 sau cont 40 lv in sus^^:X by3 :*

| hacker_5197 a răspuns:

Invechit... am hack nu stiu daca mati vazut e deri sau valo eu is cheatheackheack cheatheack xxfronxx SujiPulea LingiPizdea add ilie_ady2000@yahoo.com pe itm+11 in sus max 2 sau cont de 40 in suswinking sauuuu:Xbig grin 900+500 arg =1g.400big grin