| Zebastian a întrebat:

Exista program de tip hack, pentru fermavesela.ro? Daca da ce nume are sau un link de download daca se poate! Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| kiDu_2036 a răspuns:

Numa iti pierzi timpul cautand happy sunt dar trebuie sa dai bani realitongue mai bine lasa hackurile ca in timp ce cauti faci si fara

| parkour23 a răspuns:

Exista hack pentru ferma vesela! Dar cand l-am descarcat mi-au intrat virusi! Ati sugerez sa nu descatci!

| Zebastian explică (pentru parkour23):

Era de mult chestia cu hack-ul... acum sunt pe a 2 pagina in clasament, dar sincer mam cam plictisit si numai joc asa mult...

| lalamara a răspuns:

Sincer nu prea ma pricep thinking, dar stiu ca programul de tip hack e cam clasic si nu stiu daca mai functioneaza...