| Deiiu26 a întrebat:

Exista un program care sa iti schimbe vocea? Unei prietene de-a mea i-am spus ca, canta f. bine dar nu are o voce asa de frumuasa, ea a inregistrat o melodie pe calculator dar nu a ascultato inca si vreau sa o modific putin ca vocea ei sa para mai buna. Si va rog sa nu imi spuneti ca de ce nu ii zic prietenei mele ca nu canta chiar asa de bine, pentru ca stie si ea ca nu are o voce asa de buna dar problema e ca saptamana viitoare ne intalnim cu niste prieteni si ne-am propus sa inregistram fiecare o melodie cantata de noi pe un CD si cel care canta cel mai bine primeste ceva(nu stiu ce) asa ca eu vreau sa o ajut pe prietena mea sa nu se faca de ras in fata celorlalti. Deci va rog un program de schimbare a voci. plz. mersi.

1 răspuns:
| anEsTeziE_5559 a răspuns:

SamBroadcaster! poti baga si un negativ in timp ce canta, e foarte bun programul, sper sa ii fie de ajutor prietenei tale.Bafta!