| ionesccatalin a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care pot sterge permanent intrebarile puse de mine? Sau daca pot dezactiva contul ( daca da, intrebarile vor disparea? )
Dau funda, multumesc.

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Le poti sterge si se trimite un mail de confirmare la adresa ta de mail cu care ai facut contul. intrebarea nu se sterge, dar ramane sub anonim, adica nu arata cine a pus intrebarea.
sa-ti dezactivezi contul mi se pare putin mai greut, citeste regulamentul.