| KKarl a întrebat:

Există vreo posibilitate sa imi schimb domeniul adresei de mail. Eu am adresa@atlas.cz. Vreau sa o schimb in adresa@atlas.pl. Este posibil?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cine detine domeniile alea. In principiu vor fi doua adrese diferite asa ca practic nu o schimbi ci iti faci alta

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru KKarl):

Atlas.xx
atlas.yy

sau orice alt tld inseamna practic un alt domeniu cu un al server de mail. Doar daca iti apartin respectivele domeniii atunci iti poti transfera mail urile, altfel doar doua mail uri diferite