| Dumnesao a întrebat:

Exista vreun joc despre primul sau al doilea razboi mondial care contine si campanii militare in Romania? Dau funda, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Red orchestra parca avea si ceva lupte de la noi. La Arad, cred. Insa nu stiu care dintre ele, oricum trebuie sa fie un joc mai vechi din serie.

5 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Wordl of Tanks parca.

| Dumnesao explică (pentru KanezuY):

M-as plictisit usor, doar in tank nu e asa palpitant laughing

| KanezuY a răspuns (pentru Dumnesao):

Recomand aceste jocuri!
Hearts of Iron III
Men of War
Commandos: Behind Enemy Lines
Velvet Assassin
The Saboteur
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Hidden and Dangerous 2
Day of Defeat
Sniper Elite
Brothers in Arms: Road To Hill 30
Battlefield 1942
Wolfenstein 3D
Medal of Honor: Allied Assault
Company of Heroes
Call of Duty 2

| Dumnesao explică (pentru KanezuY):

Pe cele mai multe din ele le stiu dar nu includ campanii militare la romani big grin

| EvilZoneRPG a răspuns:

Sparge gheata alaturi de noi! Un nou server de SA:MP a fost deschis in Romania.
Avem un plan de a-l creste, asa ca alatura-te noua:
Nume server: RPG.EVIL-ZONE.RO
DNS: RPG.EVIL-ZONE.RO
IP: 93.119.26.221:7777
Este un server de viitor in cautare de staff si playeri loiali!
Te asteptam.