| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program cu care sa pot cenzura anumite parti din melodii? Daca da, de unde il pot downloada?

Răspuns Câştigător
| InFeRnAL a răspuns:

Pai un program ar fi ''Movie Maker'', Apropo ai postat in sectiunea gresita intrebarea. data viitoare fi mai atent!

Poftim link : http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows7/products/features/movie-maker

| Anonymous2899 a răspuns (pentru InFeRnAL):

Cu movie maker nu cumva se modifica fisiere video? Ca eu doream sa modific fisiere de sunet...Dar multumesc oricum. FUNDAwinking

| InFeRnAL a răspuns (pentru Anonymous2899):

Se poate si cu Movie Maker happy. Cand adaugi o melodie dai EDIT si rezolvi big grin