| VladMarian99 a întrebat:

Exita o paraola pentru gta san andreas ca sa ai 2 arme una in stanga si una in dreapta? automat (Exita parola)

Răspuns Câştigător
| menax88 a răspuns:

Parola este PROFESSIONALKILLER. funda?

3 răspunsuri:
| xCancell a răspuns:

Aici,nu am mai jucat gta san andreas de ceva timp. aprox 2-3 ani, Dar!, Exista un cheat/cod care te ajuta sa ai 1 mana in stanga una indreapta, sau daca nu cu acel cod, probabil la 1 misiune.
PS:Foarte probabil la Cod!
Fundaa big grin?

| danmidnight a răspuns:

Intra pe jucatori.net, gasesti sa iti bagi masini in gta si gasesti si coduri printre care poate exista si asta, funda!?

| Iustin_Vatamanu_1978 a răspuns:

Care este