| ƒαηтα a întrebat:

Fac schimb de conturi pe Lady Popular.

Bani: 43502

Diamante: 528

Ziua de joc: 337

Nivel: 25

Puncte: 382332

IQ: 466.5

Haine: 835

Reusite: 34

Cine vrea contul sa lase comentariu sau mesaj.
Pupici :*

6 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Eu il vreau

| lollipopzz a răspuns:

Eu il vreaubig grin

| Denisadraguta a răspuns:

Eu il vreau te rog frumos.Imi place mult jocul insa nu cred ca tu vei vrea sa facem schimb deoarece sunt abia la level 11 si nu se compara cu al tau... dar daca vei vrea...

| maria849 a răspuns:

Eu! Am un cont de niv 16, multe haine, e frumoasa papusa, mai are un pic si e 17...deci?

| maria849 a răspuns:

Hey am un cont de nivel 16 in curand 17.Are multe haine, e frumoasa rau, are rochia de 45 de mii $ are hainele super tari deci facem schimbul? daca nu iti comvine decat contul pun 30 de intrebari tu raspunzi ce vrei si eu iti dau funda.deci s-a facut? Cum o cheama pe domnisoara ta?

| Lorena_Tothazan_1994 a răspuns:

Eu il vreau te rog happy