| nycoleta2oo a întrebat:

Care e contul' vostru pe lady popular? Dar sa fie la nivel mai mare si sa aiba bani sau diamante.

3 răspunsuri:
| mazzylazzy a răspuns:

Cine crezi ca ar avea un cont pe lady popular si ti lar da tie? mai ales cu nivel mare, si diamante? in caz de ma inteles eu gresit si poate doar vrei sa afli cine are cont pe lady popular?! de ce ai mai intreba ce nivel si ce bani are?!

| mazzylazzy a răspuns:

Ok, cum spui tu...eu nu te-am facut hoata, dar iti spun din propria experienta, ca nimeni nu se ingramadeste sa iti spuna aceste lucruri...Imi pare rau daca ai inteles altceva dar chiar nu am vrut sa spun asta! adica nu ma refeream la asta! oricum ultimul cuvant: Pace :X

| nycoleta2oo explică:

Vreau doar sa vad aceste conturi draga mazzylazzy.Sa nu crezi ca vreau sa fur conturi si da ai inteles gresit.Si daca nu intelegi nu mai da raspunsul.