| Harlow a întrebat:

Facebook-ul meu a inceput sa mearga nasol. Daca intru pe facebook si dau la mesaje imi arata ca se incarca dar nu merge oricat as astepta.Si daca dau 'see all'.nu pot sa intru doar pe o conversatie.Cand vreau sa trimit mesaj..nu merge.cateodata trebuie sa deconectez internetul ca sa mearga..Trebuie sa schimb windows-ul? Mentionez ca am laptop, daca are vreo treaba cu asta.

Răspuns Câştigător
| VenomV a răspuns:

E de la browser, descarca altul si iti garantez ca nu mai face figuri!