| alexandra19961996 a întrebat:

am o problema cu facebook-ul. trimit mesaje la cineva si le primeste, dar daca respectivul/respectiva imi trimite un mesaj nu imi arata deloc mesajul decat daca ies de pe fb si intru iar. Mentionez ca toate astea au inceput de cand am jucat "pool biliard" va rog ajutati-ma! dau funda si vot! sad

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Ai probleme cu netul vezi si tu ce viteza ai intra pe speed test si vezi acolo daca trebuie sa intri si sa iesi inseamna ca nu se reimprospateaza pagina incearca sa ii dai si tu reload la pagina

| alexandra19961996 explică (pentru Bobby711):

Nu e de la net. Am intrat si pe fb-ul prietenului meu si la el merge la mine nu straight face