| BoOoMbOnik a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Cand intru pe facebook si vreau sa ma uit la notificari, mesaje sau orice altceva se suprapun scrisurile si nici cand vreau sa ma deconectez nu merge sa dau click pentru ca la fel se suprapun si nu merge. Iar la barn buddy nu pot sa trimit cereri prietenilor imi apare fereastra selectez prietenii dau la trimitere sau ce scrie acolo si imi apare fereastra aceea mica unde am selectat prietenii alba si nu scrie nimic si nici nu se trimit cererile. Si nici nu mai dispare acea fereastra trebuie sa dau restart paginii altfel nu pot sa ies din acea fereastra alba. Nu stiu ce sa mai fac. Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| uKa_5544 a răspuns:

Parerea mea este sa incerci alt browser de exemplu Google Chrome, LunaEscape etc Safari si altele