| niculescu16081994 a întrebat:

Faceti-mi si mie va rog o lista cu jocuri pentru urmatoru pc procesor intel I3 2, 53ghz frecventa hardu de 500 gb, 4gb ram cu extindere pana la 8gb si placa video integrata vreau in general jocuri cu masini fotbal batai in general legat de sport dar si celelate categorii is bune Multumesc DAU FUNDAA!

1 răspuns:
| Claudiuu a răspuns:

Assassin's Creed(toate seriile); Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, FIFA Soccer 12, DiRT 3, The Witcher 2: Assassins of Kings, Shogun 2: Total War, NBA 2K12, Deus Ex: Human Revolution,Street Fighter IV, Devil May Cry 4, Fallout: New Vegas, Prototype...etc...S.a.m.d.