| SivanCosmin a întrebat:

FIFA 15 Demo imi merge bine numai ca la un moment dat se umple CPU si se face 100%... momentan am un procesor de 2.6 GHZ Intel... daca imi voi lua un procesor de 3.2 Ghz credeti ca se va remedia problema?

Componente: Am 4 GB RAM si procesor Intel Pentium CPU G620 2.60 GHz (Dual core) si placa video AMD Radeon HD 5670 1 GB

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ti se umple procesorul de la fifa, si doar de la fifa, un procesor mai mare te va ajuta, dar sa fie mai bun, nu doar mai mare. Gen, daca ai un dual core, ia-ti cel putin tot un dual core.