| anonim_4396 a întrebat:

Fifa 19 pe PC, imi schimba singur formatia. De exemplu eu pun la real madrid 4-5-1 attack si il pun pe Modric in dreapta. de exemplu dau in timpul meciului pe ultra attack si imi schimba singur formatia pe default, adica pe 4-3-3 holdong. Si eu trebuie sa dau pauza sa fac formatia e la zero. Cum fac sa nu mai schimbe singur, si sa ramana cum setez eu?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Cand se trece pe Ultra atack, are "ordine clare" sa zic asa sa foloseasca Ultra atack pe 4-3-3, asta setezi la inceputul meciului acolo la Tactics, e mai complexa treaba acum, a evoluat mult FIFA-ul