| gta4me a întrebat:

Fratii mei pls pls spuneti-mi daca imi merge gta 4 : am procesor intel r pentium r 3.00ghz 3 gb ram si placa video ATI Radeon X1550 512 mb pls multumes din suflet.

3 răspunsuri:
| andreiandrei022 a răspuns:

OS: Windows XP SP2
Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

| swampy a răspuns:

Da iti merge 100% poate nu la cerinte mari dar o sa iti mearga perfect.

| swampy a răspuns:

Dar sa iti pui pe el toate packetele ca il optimizeaza mai bine pachetele, si sa ii scoti de tot umbra aia ingreuneaza foarte mult la un joc pe un sistem mai mic.