| iPhone44s a întrebat:

am intrebare...am cumparat Assassin's Creed Brotherhood si imi merge sacadat ori ce as face pe orice rezolutie am pus toate setarile pe low si tot sacadeaza straight face Am placa video ATI Radeon HD 4350 de 1gb, 1.5Gb RAM si un procesor de 3.00GHz Intel(R) Pentium(R) 4. Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

E slab pc-ul. Poti sa faci un update la driverele video, dar nu stiu cat de mult o sa te ajute in cazul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste last xp deoarece consuma mai putin si iti lasa ceva resurse libere. Last xp find windows xp modificat.

| xDianne a răspuns:

Parerea mea e ca e ramul insuficient, sau nu ai proprietati foarte bune la placa video. nu conteaza ca e de 1, 2, 3,4 gb...conteaza cat este de puternica, poate fi si de 128 de mg daca e puternica ...merge ok. assasin's creed cere recomandat 2.5 gb ram.

| iPhone44s explică:

Si catalina...big grin de unde imi dau seama cit de puternica e placa video?