| Constantin_Alexandru_1995_1Ypv a întrebat:

Fratilor am si eu o problema,deci,este vorba de Steam mai exact CS:GO,eu cand intru pe un site, cum ar fi cs.money,imi bag inventarul chestii imi aleg armele, iar atunci cand dau trade imi zice escrow disabled... adica? Am steam guard am tot! PLSS AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Probabil este un bug de la Steam. Atat timp cat ai Steam Guard pe telefon nu ar trebui sa ai probleme. Daca ai Steam Guard pe E-Mail pune-ti steam guard pe telefon si asteapta 7 zile. Abia atunci vei putea sa faci trade-uri fara trade hold si fara escrow.