| Gangstaass a întrebat:

Fratilor am un Sony Ericsson xperia play si vreau si eu jocuri da nu gasesc din alea misto pe google play sau ma rog as vrea in mod special Naruto pentru el si as mai vrea ceva cu curese de masini batai din astea va rog daca gasiti pe ndeva dar fara bani.

1 răspuns:
| PatyGeorgy a răspuns:

Păi..depinde de ce android ai.Eu am un anumit tip de android și nu îmi apar unele jocuri. Dacă nu le găsești la căutare înseamnă că acele jocuri sunt pentru un alt android.Și dacă vrei jocuri cu curse de mașini scrie la căutare:Car Racing și ar fi imposibil să nu-ți arate măcar un joc. :3