| Thewhitecoffe69 a întrebat:

Fratilor dc nu imi merge Roblox-ul?
Adica l-am instalat si arata ca incarca dar face asta la nesfarsit
Si nici nu pot sa il inchid
Va rog ajutati-ma
Am windows xp
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Ruski a răspuns:

Salutare! Poti incerca sa inchizi jocul din Task Manager si sa il deschizi din nou. Daca nu functinoeaza, reinstaleaza jocul, probabil e un bug.

| Thewhitecoffe69 explică (pentru Ruski):

Nu asta...cand il instalez incarca la nesfarsit

| Ruski a răspuns (pentru Thewhitecoffe69):

Scuze pentru ca nu am raspuns o perioada mai mare de timp, am fost ocupat. Incearca sa le trimiti un email celor de la roblox in care le spui clar ca nu ti se termina jocul de instalat, iar ei iti vor raspunde intr-un interval de timp mai mic sau mai mare.