| Sorynnn21 a întrebat:

Am probleme cu calculatorul am instalat windows-ul din nou si cand instalez driverele pentru placa video mi se reseteaza daca dezinstalez driverele merge si in plus mai arata si niste lini verticale cand incarca windowsul. Nu stiu ce sa ii mai fac sunt disperat ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postând intrebarea la Trivia/Amuzante ţi-ai zădărnicit toate şansele de a primi un răspuns folositor, aici vei primi doar miştouri. Să nu se mai repete greşeala!

| Sorynnn21 explică:

Imi pare rau pentru greseala.