| Marian_Turna_1997 a întrebat:

Fratilor nu imi merge messengerul si facebookul, la messenger imi da eroarea cu Yahoo Messenger Troubleshooter, iar la facebook cand ma logez imi apar decat scrisurile adica scrie facebook scrie mesaje dar nu am interfata si imi da multe lucruri cu security. Pe langa asta cand intru pe facebook imi apare aceasta faza cu security si imi taie hhtps de sus de la link. Va rog frumos ajutati-ma! Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| ajutatimaaaaplzz a răspuns:

Stiu doar la Messenger:
Daca iti da Troubleshooter.Dai pe el si asteapta!
Daca problema insista, dai repair la conectiune(Control panel>network and...)SI gasesti tu
Daca tot nu merge, du-te la cei de la net..eu asa am facut!