| ieu a întrebat:

Fratilor! Va rog frumos! care ma poate ajuta? Am si eu o problema...Am un laptop destul de vechi, pe care am avut windows xp. Din cauza unor erori, am reinstalat windows-ul. Asa cum stiti prea bine, driverele d sound si video s-au dus...imi trebuie un driver video ati video controller vga compatible si nu stiu cum sa il gasesc...

Multumes mult!

3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Ne-ar ajuta sa postezi si MODELUL EXACT al laptopului.

| ovidius a răspuns:

In cazul acesta, după ce te documentezi EXACT model ai, intri pe site-ul de mai jos şi iţi descarci driverele.
http://www.clevo.com.tw/en/e-services/download.asp

PS: N-ar fi rău sa le scrii şi pe CD, pentru utilizări ulterioare (când va mai fi cazul).

Baftă!

| ieu explică:

Cred ca marca este Cicero Celeron D22ES