| Aleksandru a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu de curand. Am bagat xp sp2 si la device manager am instalat eu restul driverelor dar mi-a ramas Video controller si Video controller (vga compatible) si nu stiu ce driver pot instala. Ma poate ajuta cineva.e urgent. cred ca e placa video dar nu stiu ce placa e..nustiu explicati-mi! Sau are ceva daca las asa? nu mai pot juca games-uri cred. Fundaa big grin v-as ramane recunosctator toata viata!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Mai greu daca nu ai cd-ul cu drivere pe care l-ai primit la achizitionarea pc-ului, daca-l ai le instalezi de pe el.Ai instalat windows-ul fara formatare? Daca nu ai formatat driverele se afla in pc.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat