| compcris00 a întrebat:

Funda.As vrea sa fac parteneriat cu un program afiliat youtube dar nu stiu care e mai bun pentru mine.IN ultima luna am avut 2.5 mln de minute vizulizate 223.000 mii de viz. si 300 abonati noi
As vrea sa aleg dintre urmatoarele
Fullscreen,Machinima,Freedom!,YouPartnerVSP,QuizGroup, SocialBlade_Legacy.
P.S. EU public video-uri despre jocuri.Care din ele aduce mai mult profit e mai singur si il recomandati.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Machinima, deoarece sunt mai siguri, mai cunoscuți și se înclină mai mult spre gaming, adică despre ce sunt video-urile tale. E doar opinia mea personală.

| compcris00 explică (pentru T0T):

Poti sa tragi un ochi asupra canalului
https://www.youtube.com/channel/UCiju5qsvW7Ddyirsx-Ycf-A
Dar nu stii pe cit semnez contracutl cu ei, adica trebu sa stau cu ei o anumita perioada sau pot iesi cind vreau?

| T0T a răspuns (pentru compcris00):

Nu știu, oricum înainte de a semna ceva acolo sunt niște termeni și condiții și te uiți peste ele și dacă e o perioadă și nu îți convine nu te obligă nimeni să semnezi.

| compcris00 explică (pentru T0T):

Clar,ai dreptate, dar stii cum te atrag toti cu ofertele lor si dupa asta n-as vrea sa imi para rau