| carmenanca a întrebat:

FUNDA! ca sa ma joc CS online gratuit ce fac adica trebuie sa imi fac cont sau cum? puteti sa imi lasati linkul :* mersi

2 răspunsuri:
| Gabriel_Gaby_1999 a răspuns:

Cand se deschide jocul trebuie sa da-i la Find Server si acolo o sa-ti apara jos in dreapta add server si scrii acolo un server care vrei (gasesti pe net) si dupa dai click pe server si te baga in joc online succes! :*

| Rares619 a răspuns:

Http://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html De aici Iti alegi un server copiezi adresa si-l pui la favorite pe CS dupacare intri pe el.