| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Caut un joc video care sa aiba ca protagonist o femeie/fata. As vrea ca grafica sa fie realista iar locatiile sa fie existente...si fara seria Tomb Raider si Silent Hill. Va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Metin2ro este cel mai potrivit pentru ce cauti tu dar este mod PC.

pentru joc video iti recomand:
-Sims 2, 3
-Assasin Creed's
- Saints row 2
-Skyrim
-Blood rayne

| axeldavid a răspuns:

Blood Rayne

| AnaLove444 a răspuns:

Blood Rayne/ Mirror's Edge
Apropo, daca iti place Tomb Raider intra siu pe forumul acesta: http://laraslegacy.wikiforum.ro/

| Snoopyyy a răspuns:

Pai unde am vazut eu fata, in Saints row 2 poti sa fi si in SKYRIM