| abcabcabc a întrebat:

Trebuie sa creez un site pentru un proiect si nu am Microsoft front pages pentru a putea creea site-ul.
Am incercat sa downloadez si nu am reusit mai nimic.
De unde pot downloada sau este altceva asemanator cu care sa fac site-uri?
P.S. : daca se poate downloadarea sa fie gratis

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Scuze, link-ul nu-i bun. Nu sunt gratis.
Asta e gratis:
http://www.softpedia.com/......lder.shtml
-Poti incerca si Amaya. Gratis:
http://www.w3.org/Amaya/
- Programele din categoria asta sunt bune daca te lasa sa publici local site-ul tau si nu-ti cer sa-l incarci pe un server. Ca sa vezi munca ta si sa o poti lua cu tine oriunde.

| CinevaNou a răspuns:

Daca descarci office 2007, ar trebui sa aiba si frontpage in el. Mai e si dreamweaver.

| jeek0 a răspuns:

Siturile se pot face si in notepad. asta ca sa iti raspund la intrebare. trebuie sa stii cod. html, css, java, xml sau jquery php sau flash. sau te poti prosti sa faci niste pagini web automat create cu dreamweaver, blogspot, joomla, wordpress.