| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Cine imi da si mie niste nume potrivite pentru ceva cont de youtube unde sa postez jocuri?
P.S. : Imi plac numele de genu AntVenom, Nemesiswinking ( doar ca sa fie mai originale)

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Igamer,IceTeaFooT,GhostFace,Awp Uzat^-^, HellGamer, FanaticGamer.

| mimi2000mimi a răspuns:

Argus,malakio...

| Aktra a răspuns:

Helios,Juvenile,Gorro,Armageddon,Faint,Fallen,KajoK,LaKeR (astea pe care o sa le zic sunt din niste filme si desene : Naruto, GaaRa, Arkantos, Orochimaru, DraKe)

| vaniusamd99 a răspuns:

FasSstum happy, SuZukY, Koss, iPhone, Goku, iPod, MerKur..., Nero.