| YoPunky a întrebat:

FUNDA cine imi zice si mie dc nu merge metin 2 tim? adica, intru in joc(uneori) si ma skoate dwpa putin timp si zice (daca intru din now) eroare la conectare de server.Imi poate zice careva dc? funda+vot :X:X:

Răspuns Câştigător
| Maskeried a răspuns:

laughing Chestia asta se intampla la metin2tim, metin2fun si mai nou metin2guabina.Uite care e faza...sunt multi jucatori, se creeaza lag, scoate cativa jucatori pentru a mai scade lagul si apoi nu te lasa sa intrii pana nu lagul este variat

P.S. Apasa ENTER si la un moment dat o sa te loghezi

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Darthmau5 a răspuns:

Face asa deoarece pe server joaca foarte multi jucatori si chiar pe site au zis ca le trebuie un procesor mai bun sau nu stiu ce sa mearga mai bine, fiindca acesta e solicitat la maxim. Daca vei incerca sa te loghezi dupa ora 23:00 nu iti va face astfel de probleme deoarece sunt mai putini jucatori.
Oricum daca pot sa te mai ajut cu ceva eu joc pe sv2. Bafta!

| Darthmau5 a răspuns:

Aha pai fain. ce lvl ai?

| Darthmau5 a răspuns:

Daca esti mai mica de 60 pe ro si te-ai apucat de ista crede-ma nu are rost sa joci rolaughing e prea greu, numa` daca iti dedici mult timp poti sa faci ceva
Am si eu 80 pe tim si sunt la blue acum poate te mai ajut cu ceva pe acolowinking

| Darthmau5 a răspuns:

@cirnugalben uita-te si tu cand a fost pusa intrebarea bre pe 28 februarie atunci nu se schimba hostu da pe tine nu te duce capu` "destepule"

| cirnulgalben a răspuns:

Ba prost esti

| cirnulgalben a răspuns:

Schimba hostu de aia daca nu stii taci