| BoY_2446 a întrebat:

Funda! Cum pot pune mai multa memorie in C de exemplu adica in windows ca nu am destula si nu stiu ce sa mai sterg de acolo? Help me please!

Răspuns Câştigător
| imDani a răspuns:

Format pc sau... partition magic ( totusi e un program cu care trebuie sa fii atent. cu partition magic iti transferi din spatiul liber in alte partitii. Alea sunt extremele, pentru inca putin spatiu da click dreapta pe partitia C, selectezi proprieties, dai un disk clean si selectezi -Compress drive to save disk space-.

3 răspunsuri:
| BoY_2446 explică:

O am selectata si imi pastreaza vreo 3 gb din cate eam vazut daca dau format la C trebuie sa reinstalez placa video si astea?

| imDani a răspuns:

Dap. toate driverele se reinstaleaza.

| BoY_2446 explică:

Am un var care se pricepe dar e plecat in alta tara.O sa-l intreb pe proful meu de info sa vad ce pot face