| KiryuZero a întrebat:

(funda)dati-mi niste site-uri cu jocuri pokemon pe care trebuie sa iti faci cont si sa prinzi pokemoni etc.

3 răspunsuri:
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Ba sunt foart multe laughing)) uite cateva exemple: pokemon indigo,pokemon crater, pokemon vulcano, pokemon playground, pokemon battle arena 1.8...si mai sunt cateva

| Calinuz a răspuns:

Imi pare rau dar, nu sunt!

| Filip_Mariana_1972 a răspuns:

Uite nu trebuie sa il downloadezi si faci in 30 de min adica eu am facut in 30 min pokemoni de lv 100 si este pokemon lake funda?