| Pikaciuuu a întrebat:

Funda! Pentru cei care au pagini pe facebook happy [ si eu am dar. ] as vrea sa fiu admina pe o pagina in limba engleza. Adica nimeni sa nu stie romana acolo, o pagina din Anglia sau America sau nu stiu laughing Stiti pagini care cauta admine?

2 răspunsuri:
| Aguşor a răspuns:

Bună Didi363. Şi eu am o pagină, mică de 55 de likeuri, ieri am facut-o, crezi că ai putea să mă ajuţi te rog frumos?

| Pikaciuuu explică (pentru Aguşor):

Da sigur happy Da`mi link`ul. si. nu sti vreo pagina? puppy dog eyes