| anonim_4396 a întrebat:

Stiti pagini pe facebook unde se cauta admine?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Sigur.
Eu sunt admina la o pagina si as cauta o admina care sa fie ACTIVA in primul rand si sa scrie corect gramatical.
Daca te intereseaza da-mi un mesaj privat.
Pagina are in prezent aproape 12.000 de like-uri mai exact 11.958.

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Nu pot trimite mesaje in privat straight face (din cauza statutului de membru junior). As fi interesanta thinking Daca vrei putem vorbi pe mess - id-ul meu este mesaje.scrise@yahoo.com

| DouaPuncteD a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Te-am adaugat. Astept sa-mi dai accept si vorbim mai multe acolo.