| AlexAndrei96 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc istoric, gen Mafia II, cu o grafica foarte buna, sa pot conduce masini. Sau jocuri gen World Of Tanks, dar nu LoL. Intelegeti voi. Imi plac jocurile cu masini, dar si shooter. Cum e GTA IV-V, Mafia II sau chiar SA-MP, dar nu Minecraft, m-am plictisit de el. Ddaca lasati jocul, lasati si link-ul de unde il pot descarca daca il gasiti, sau doar numele si impresia voastra. Inca ceva caut jocuri care au story (poveste), dar si jocurile tip NFS. Deci.v-am dat destul de multe detalii despre jocul dorit de mine. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Daca ai pc bun iti recomand hitman absolution, watch dogs, splinter cell black list, sleeping dogs, assassins cred black flag, 3 sau revelations, nfs most wanted, pro street, world, call of duty toate seriile etc

1 răspuns:
| GamerulUnicat a răspuns:

Pai incearca Hitman sau Hitman2.In Hitman2 poti omori oameni si sa ii cari sa ii arunci in apa. Poti conduce masini si motociclete etc. in Hitman dar si in Hitman2. Poti sa impusti, sa pui bombe etc.Bafta! Salut.