| cLaSiCoSkZ a întrebat:

FUNDA! Sall raspundeti-mi si mie la o intre am facut cerere de admin si mi-a zis sa dau add la YM si ce trebuie sami dee pe mess sau ce trebuie sa fac trebuie sami dee ceva nume si parola sau sa-i dau eu si daca imi face adminu cum scriu in consola sa intru pe sv cu admin...

1 răspuns:
| Viper1300 a răspuns:

Iti cere numele si parola, parola o alegi tu. Dupa ce zice ca ti-a facut contul inainte sa intri pe sv scrii in consola setinfo _pw (si parola) daca nu merge il intrebi daca trebuie sa scrii setinfo _pw pentru ca pe unele sv se scrie setinfo _cs sau cv de genu