| daryus2221 a întrebat:

[FUNDA] Salut, am o problema cand incerc sa ma inregistrez pe www.paysafecard.com, cand imi bag numarul de telefon imi zice ca nu e corect... dar cand il bag cu 711 la inceput merge dar nu primesc SMS-ul de confirmare... (Sunt pe Orange, Iar numarul meu incepe asa: 075516xxxx )

Un raspuns cat mai repede va rog.

Funda. :)

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

Ce-ai ma? nu trebuie sa fii logat rolling on the floor intri pe site, dai sa platesti cu PSC (paysafecard) si te pune sa bagi PIn-ul si sa accepti termeni si conditiile si gata man! nu treuie sa te loghezi.adica eu am folosit PSC de zeci de ori si imi spui ca trebuie sa fii logatstraight face? sa fim seriosi. funda.

5 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Poti sa ii suni pe cei de la paysafecard pe numarul care apare pe chitanta de unde ai cumparat paysafecard-ul ..jos cred ca apare te uiti si tu mai atent
funda!

| daryus2221 explică (pentru AlinnJe):

N-ai inteles, eu cand vreau sa ma inregistrez nu merge, imi zice ca numarul nu este valid, daca as cumpara acum un paysafecard ar fi inutil ca eu stiu ca trebuie sa fii logat ca sa il folosesti. (Sa folosesti pin-ul)

| daryus2221 explică (pentru AlinnJe):

Na. ma simt mai bine acum laughing) funa.

| ahito a răspuns:

Am si eu nevoie de ajutor va rog. am cam aceeasi problema! Cum fac sa'mi pot face contul din cauza numarului de telefon!

| Dsv_Silviu_2002 a răspuns (pentru AlinnJe):

Si zici ca nu ai nevoie de un cont?>
Gen, daca vrei sa bagi bani pe steam, trebuie sa ai cont paysafe? Sau doar sa bagi codu'.