| Abced a întrebat:

Am o problema de ex. cand vreau sa-mi fac cont pe un forum nu primesc mail de confirmare. Imi fac cont si dupa aia zice ca trebuie sa astept mail de confirmare dar nu primesc niciodata asa se intampla si la unele jocuri cand ma inregistrez!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Probabil mesajele respective ajung in spam si din neatentie le stergi.
Daca ai verificat si acolo si nu sunt, e bine sa semnalezi acest lucru furnizorului tau de e-mail.

1 răspuns:
| Abced explică:

Scuzati categoria n-am stiutcare este cea potrivitalaughing