| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe Orange si am transferat 2 euro dar nu am primit nici banii pe acel telefon si nici mesaj de confirmare de unde am trimis. Cand incerc sa mai transfer odata imi zice ca se proceseaza crying plss help o sa mai primesc banii? Nu ii pot contacta acum si chiar aveam nevoie crying Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| kikatsuki a răspuns:

Mai asteapta. eu zic... daca mai stai si tot nu se intampla nimic suna-i pe iia de la serviciul clienti lor le apare tot ce faci tu, deci se rezolva

| AnonimaOk a răspuns (pentru kikatsuki):

Faza e ca au trecut cam 5 ore sad si nu ii pot suna

| AnonimaOk a răspuns (pentru kikatsuki):

Gata am primit mersi ma speriasem... totusi a durat sunt cam neseriosi