| denisTiky a întrebat:

FUNDA! Salut! Am o problema la samp, am instalat ceva moduri, (nu stiu de la care este problem, sunt mai multe) si imi apare chestia aia, e ca un fel de graffiti cand ma uit in spate
De ce imi apare asta, si cum pot sa scap sau sa aflu de la care mod este, sa il sterg. FUNDA!
Poza: https://imgur.com/a/8w803

2 răspunsuri:
| Sebastian1337 a răspuns:

Salut,iti recomand sa stergi gta'ul deoarece ai pus un mod gresit si nu il vei mai putea scoate. Dupa ce ai sters gta-ul descarca-l de aici moduri.ro/gta,dupa ce l-ai instalat iti recomand sa iei moduri de pe moduri.ro deoarece sunt moduri fie cu instalare automata or cu instalare manuala. Spor la joc.

| denisTiky explică (pentru Sebastian1337):

NU, era de la un mod din cleo, drift.cs. L-am sters si acum nu mai apare, oricum, era buna si solutia ta, doar ca am un modpack si era greu sa pun dupa la loc modurile iar, da e ok, merci!